Placuszki bananowo-kokosowe


Te placuchy to chyba najprostsze, jakie dotąd robiłam. Tylko 3 składniki, chwila na zmiksowanie i odrobina cierpliwości podczas smażenia na wolnym ogniu. Warto! Są pyszne, zdrowe i tym samym świetne na śniadania.

PRZEPIS

1 banan
2 jajka
odżywka o smaku kokosowym (opcjonalnie)
4 łyżki mąki np. owsianej/ryżowej/gryczanej np. Pure Rein

Banan i jajka zmiksować w blenderze (ja użyłam Blendera Nutri Boost). 
Następnie dodać mąkę i delikatnie wymieszać.
Smażyć na oleju kokosowym na rozgrzanej patelni na wolnym ogniu.
Smacznego :)


KILKA INFORMACJI O BLENDERZE
(informacje ze strony)

OPIS PRODUKTU
Wypracowanie odpowiednich nawyków żywieniowych nigdy nie było tak łatwe, jak z rewelacyjnym Russell Hobbs NutriBoost. Dzięki temu urządzeniu, robienie koktajli, zup, sosów i pełnych składników odżywczych soków jest łatwe i szybkie, a równocześnie pozwala zachować wszystkie witaminy obecne w użytych składnikach.
Dostarczanie organizmowi odpowiednich składników odżywczych każdego dnia może poprawić stan zdrowia, wygląd i samopoczucie. NutriBoost jest znakomitym wyborem dla osób, które chcą cieszyć się zdrowym jedzeniem, przy maksymalnej oszczędności czasu. Pozwala także ograniczyć zajmowane miejsce w kuchni, ponieważ skutecznie zastępuje wiele kuchennych urządzeń. Nie zmarnuje żadnego składnika odżywczego, wykorzystując pełnię właściwości owoców i warzyw. Dzięki temu urządzeniu, Twój napój zachowa wszystkie obecne w nich witaminy. Produkt posiada ząbkowane ostrze do ścierania sera, siekania orzechów czy mielenia ziaren kawy. Dzięki tym funkcjom możesz wykazać się kuchenną kreatywnością, wykorzystując nowe przepisy i smaki.
W zestawie załączono 5 pojemników (3 duże i 2 małe) oraz pasujące do nich pokrywki, umożliwiające różnorodność zastosowań. Wśród nich znajduje się pokrywka posypywania, a także wieko podróżne z ustnikiem. Dzięki szerokiej gamie zastosowań, urządzenie to jest bezcenne dla dbającej o zdrowie rodziny.

CECHY PRODUKTU
 • 15 - częściowy zestaw
 • 1 x 700 W baza ze szczotkowanej stali nierdzewnej
 • 3 x 700 ml duże kubki
 • 2 x 350 ml małe kubki
 • 1 x ostrza z sześcioma nożykami
 • 1 x podwójne ostrza
 • 2 x pełne nakrętki
 • 2 x nakrętki z dziubkiem, idealne w czasie podróży
 • 1 x nakrętka do posypywania
 • 2 x pierścienie do picia
 • Elementy nadają się do mycia w zmywarce


MOJA OPINIA:

Blender Nutri Boost spisał się świetnie!
Przyrządzałam w nim już kilkanaście różnych smakowitych deserów, w tym koktajli, musów, zup-kremów, a urządzenie wygląda jak nowe.
Blender jest niewielki, dzięki czemu mieści się w mojej małej kuchni bez problemu.
Jest wygodny i bardzo prosty w obsłudze.
Potrawy przyrządza się błyskawicznie.
Teraz używam go niemal codziennie – koktajle, smoothie, musy i zupy-krem nareszcie częściej występują w naszym domowym menu.
W zestawie do blendera znajdują się różnej wielkości pojemniki, które w zależności od potrzeby wykorzystujemy jako pojemnik z gotowym koktajlem, który zabieramy ze sobą do pracy/szkoły czy też jako pojemnik służący do przechowywania. Świetny pomysł!
Blender Nutri Boost jest rewelacyjny i naprawdę godny polecenia!


PRZYKŁADOWE DANIA Z WYKORZYSTANIEM BLENDERA

0 komentarze