Zupy odchudzające - Magdalena MarkowskaTytuł: Zupy odchudzające
Autor: Magdalena Makarowska
Wydawnictwo: Feeria
Liczba stron: 224
Data premiery: 26 października 2016

 OPIS WYDAWCY

Czy wiesz, że dieta oparta na zupach to idealny sposób, żeby zyskać solidną dawkę energii, tracąc jednocześnie kilka centymetrów w pasie? Tak, właśnie zupom zawdzięczamy przyspieszenie metabolizmu, wzbogacenie naszego organizmu w cenne wartości odżywcze i oczyszczenie z toksyn! Pyszne zupy rozgrzeją jesienią i zimą, odciążą wątrobę i pozwolą odbudować właściwą florę jelitową, dzięki czemu doświadczymy uczucia wyjątkowej lekkości, a wzdęcia, zgaga, zaparcia oraz niestrawność czy bóle żołądka odejdą w niepamięć.
A co najlepsze, na efekty zupowej diety nie trzeba czekać długo. Tylko miesiąc wystarczy, by poczuć się cudownie w nowej skórze. Przepisy są ułożone tak, by każdy tydzień diety, będącej ucztą dla podniebienia, spełnił jednocześnie ważną funkcję:

* I tydzień – detoks – usuwanie toksyn z organizmu
* II tydzień – spalanie – przyspieszanie metabolizmu
* III tydzień – oczyszczanie – usprawnienie perystaltyki jelit
* IV tydzień – odżywianie – zwiększenie bioprzyswajalności witamin i minerałów

Książka zawiera proste przepisy na każdy dzień, listy zakupów, a także informacje o wartościach odżywczych stosowanych produktów.

Pamiętaj: odpowiednia zupa to szybka, sycąca potrawa, dzięki której schudniesz i poczujesz się rześko. Kiedy inni będą narzekać na jesienny spadek formy, Ty będziesz emanować pięknem, gotowa przenosić góry!
Zdrowy styl życia i bycie fit całkowicie opanowało obecny świat. Wielu z nas w pędzącym, nieskończenie zapracowanym życiu szuka prostych i szybkich rozwiązań zdrowego menu. Są też i tacy, którzy dodatkowo próbują zrzucić kilka kilogramów. Mam dla Was niezwykle prostą i skuteczną receptę – poradnik Magdaleny Makarowskiej: „Zupy odchudzające”. To propozycja idealna na jesienne i zimowe dni dla osób próbujących pozbyć się kilku nadprogramowych, być może, letnich kilogramów.

Magdalena Markowska jest autorką wielu publikacji i powieści, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Feeria. „Zupy odchudzające” to książka związana ze zdrowym odżywianiem, w której poza poradami znajdują się gotowe przepisy. To tytuł, który dowodzi tezie, że dobrze i zdrowo jeść można, bez większych przeszkód. Wystarczy tylko systematycznie przestrzegać pewnych zasad. Ponadto, Ci z Was unikający glutenu, laktozy i kazeiny mogą bez wahania sięgać po ten tytuł, gdyż składników tych w przepisach nie znajdziecie.

Struktura diety opartej na zupach makrobiotycznych skomponowana jest na cztery tygodnie. Każdy z nich odgrywa ważną rolę w całym procesie, a kolejność określonych założeń na konkretny tydzień nie jest przypadkowa. Dietę rozpoczynamy tygodniowym detoksem, po czym następuje spalanie, oczyszczanie oraz odżywianie. Plan działania przedstawiony jest w poradniku bardzo jasno i szczegółowo. Każdy dzień to plan diety i przygotowania posiłków. Niektóre z nich przedstawiono na pięknych fotografiach. W publikacji czytelnik znajdzie także tygodniową listę zakupów. Przepisy są bardzo zróżnicowane i ciekawe, a co więcej dania proste w sporządzeniu. Wśród gotowych receptur są nie tylko te na pyszne, zdrowe zupy, ale także na inne potrawy na przykład na bulion, soki warzywne czy omlet.

„Zupy odchudzające” to nie tylko gotowy plan diety na cztery tygodnie. To także zbiór informacji dotyczących zdrowego odżywiania. Poradnik zawiera informacje na temat właściwości niektórych produktów. Autorka wymienia istotne cechy wielu warzyw, produktów bogatych w błonnik, wspierających funkcję wątroby i przyspieszających spalanie tłuszczu, a także działających oczyszczająco.

„Zupy odchudzające” to tytuł, po który warto sięgnąć. Poradnik poza znakomitymi przepisami na sezonowe zupy zawiera fantastyczne zdjęcia proponowanych potraw. Jestem przekonana, że niejednokrotnie skorzystam z przepisów zawartych w książce „Zupy odchudzające”. Dzięki tego typu publikacjom poznajemy aspekty zdrowego odżywiania, uczymy się jak unikać niezdrowych produktów, a korzystać jedynie z tych dobrych dla naszego ciała.

Kategorie:

0 komentarze