Autorskie wyzwania czytelnicze 2014


Zapraszam do zapoznania się z wyzwaniami, które ruszą na blogu Czytadła Tetiisheri w 2014 roku.
Może któreś was zainteresuje?

Zapraszam do zapisów - linki znajdują się w prawym pasku bocznym.


Wyzwania fantasy:


Inne:


 • Wyzwania Urban Fantasy, Dystopia, Mitologia YA dotyczą powieści fantastycznych, a dokładniej tych z gatunku urban fantasy, dystopia/antyutopia oraz powieści zawierających wątki mitologiczne.
 • Wyzwanie Rekord polega na pokonaniu swojego rekordu z roku 2013 w ilości przeczytanych książek.
 • Do Wyzwania Serie na starcie (dziękuję wszystkim, a przede wszystkim Martynie z Papierowych Książek za pomoc w wyborze nazwy wyzwania) zaliczają się wszelkie powieści będące początkiem serii wydawniczych, wydanych w roku 2014 i w latach poprzednich. W skrócie - zaczynamy czytać serie wydawnicze. W Seriach na starcie ważne jest, by rozpocząć czytanie serii wydawniczej. Można ją oczywiście kontynuować i kontynuacje będą liczyły się w wyzwaniu, pod warunkiem, że w ramach wyzwania został przeczytany tom pierwszy. Nie chodzi o kończenie serii czy czytanie od tak zwanego środka. Zaczynamy od pierwszego tomu.
 • Zapraszam do udziału. Pamiętajcie, że mamy się przede wszystkim świetnie bawić. :)
 • Zapisy ruszają JUTRO w osobnych postach. 
 • Mam nadzieję, że chętni do wyzwań się znajdą :)


Kategorie:

13 komentarze

 1. No na pewno do 2 się zapiszę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy się jakoś nie mogę przekonac do zadnego wyzwania...

  OdpowiedzUsuń
 3. Początki czyli tylko pierwsze tomy ? bo w blogosferze jest już podobne wyzwanie " Czytamy serie wydawnicze" ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, nawet nie wiedziałam. Zajrzałam na stronę wyzwania "Czytamy serie wydawnicze" i już wiem, że moje jest troszkę inne. W Seriach na starcie ważne jest, by rozpocząć czytanie serii wydawniczej. Można ją oczywiście kontynuować i kontynuacje będą liczyły się w wyzwaniu, pod warunkiem, że w ramach wyzwania został przeczytany tom pierwszy. Nie chodzi o kończenie serii czy czytanie od tak zwanego środka. Zaczynamy od pierwszego tomu.

   Usuń
  2. Ok teraz już wszystko wiem . Dziękuję za wyjaśnienie.

   Usuń
 4. Serie na starcie i Rekord 2014 mi się podobają. Czekam na jutrzejsze wpisy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie to ciężko z tymi wyzwaniami, ale chciałabym się któregoś podjąć.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najpewniej zapiszę się na dystopie, pomyślę o rekordzie, choć wątpię, że uda mi się go pobić i plus jeszcze poszperam na innych blogach, co ciekawego ;) Wyzwania czytelnicze są fajne, dzięki wyzwaniu "Z półki" zakochałam się w twórczości Lewisa i odkurzyłam stojącą od dekady na półce Narnię :)

  OdpowiedzUsuń
 7. no no no, to żeś sobie narzuciła tych wyzwań :) ogarniesz organizację i spisywanie wszystkich linków, a potem podsumowań ? :P nie zazdroszczę, roboty od diabła :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Długo nad tym myślałam. Fakt, wyzwań sporo, ale są raczej zawężone. Z urban fantasy 2013 pracy miałam na 5 minut :) i przypuszczam, że podobnie będzie w przypadku wyzwań 2014. Jeśli chodzi o zapisy, będą odbywały się za pomocą programu, czyli zrobi się samo :))

   Usuń
 8. Wciąż myślę nad tymi wyzwaniami:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę się namyślić, wiem jednak, że do rekordu sie nie zapiszę, bo w tym roku przeczytałam już około 150 książek i raczej nie uda mi się to znów. ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń